KAL YANIMDA

Benim bazı küçük şarkılarım var. Bu da onlardan bir tanesi. Liseye giderken yazmıştım, Hatunu gitarla kandırabildiğimiz dönemlerden kalma yani. Arif söylemese unutmuşum bile. Sana buradan teşekkürler Arif 
Neyse sözleri de yazayım bari, doğru düzgün bir kayıt cihazım olmadığından belki çıkaramadığınız yerler olur:

Kal Yanımda

Biliyorum çok ağladın, artık gülmek istiyorsun…

Göz yaşlarını hep sakladın, acınmaktan korkuyorsun…

Geçip giden tüm yılların, izi kalmış alnında,

Bir bak mutluluk var, bu dünyada da, aslında…

Sen her zaman, bir mucize bekledin…

Gülmek için, yoktu hiçbir engelin….

Kal yanımda! Zamanın sonunda!

Bir dünyan var düşlerin, kalbimin ortasında! (NX2)

Güvenmedin kimseye, bütün dünya omzunda….

İnanmadın kalplere, hepsi yalan, nasılsa….

Kapısında cennetin, sıkıldın, kimse yoksa?

Bu ne yalnızlık böyle, şimdi gel sarıl bana!

Ben her zaman, tüm kalbimle senindim…

Sen, mucizemsin! Gül kendine sevgilim….

Kal yanımda! Zamanın sonunda!

Bir dünyan var düşlerin, kalbimin ortasında! (NX2)

İşte böyle. Bundan sonra şarkılarımı da buradan paylaşmaya karar verdim. Neyim var neyim yok döküyorum. Siz de takip ediyorsunuz, allah razı olsun. Ama birde yorum falan yapıp konuya dahil olursanız çok sevinirim gerçekten (anonim isimlerle de bunu yapabilirsiniz.). İllumunaticiler gibi mesajlarım var yazılarımda. Şarkılarımı tersten dinlerseniz “İzmir’de kızlar teklif ediyormuş” falan diyorum. Beni deşifre edin, Azıcık bari edin de mesajlarım bir nebze de olsa ulaşsın hedefine.

Bu arada bir şey farkettim, çok şaşırdım. Bilmeyenler varsa (mesela ben bilmiyordum) bu blogspot zamazingosunda istatistikler->kitle diye bir kısım var. Hangi ülkelerden sayfamın ziyaret edildiğini görebiliyorum. Geçen bir baktım haritada yerini bilmediğim ülkelerde bile okunuyorum.ABD, Macaristan, Hollanda, Panama, Birleşik Krallık(UK), Fransa , Venezuela, Belçika ve Almanya’daki kardeşlerim, ilginizden dolayı çok teşekkür ederim. Bundan sonra on dilde yazacağım yazılarımı, ecnebi komşularınıza da gösterirsiniz   Şaka bir yana, beni çok mutlu ediyorsunuz ilgi göstererek. Sağ olun var olun.